20 maja, 2024

Diamentowe malowanie: co to jest?

1 min read

Czy lubisz ścieg krzyżykowy ? Czy jesteś fanem malowania po numerach ? Cóż, ekscytuj się, ponieważ pokochasz najnowsze szaleństwo rzemieślnicze : malowanie diamentami.

Stworzone w 2015 roku hobby to zamknięcie, które zapewnia nam wszystkim rozrywkę w domu, a także pieczenie, majsterkowanie i uczenie się nowego języka.

Co to jest diamentowe malowanie?

Malowanie diamentowe to proces nakładania maleńkich żywicznych kryształków (zwanych „diamentami”) na kodowaną płytkę samoprzylepną, aby stworzyć błyszczące, żywe i podnoszące na duchu kawałki sztuki w stylu mozaiki.

To fantastyczne hobby terapeutyczne, które promuje uważność i relaks, a także jest dobrą zabawą i świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności plastycznych. Umieszczenie diamentów we właściwej pozycji to uspokajający i kreatywny sposób na spędzenie czasu.

A co najlepsze? Jest dostępny dla każdego i nie musisz być ekspertem, aby uzyskać malowanie diamentami.

Czego potrzebujesz do malowania diamentami?

Do malowania diamentami potrzebujesz wstępnie zakodowanej planszy lub płótna, aby stworzyć pożądany obraz, wraz z torbami różnokolorowych „diamentów”. Będziesz także potrzebować tacy rzemieślniczej do przechowywania diamentów, rysika do umieszczenia diamentów i pojemnika woskowego, w którym można zanurzyć rysik przed podniesieniem diamentu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​to rzemiosło jest dostarczane w zestawach do malowania diamentów, które powinny zawierać wszystko, czego potrzebujesz.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.