16 maja, 2021

Najlepsze parki wodne w Europie

3 min read

To lato zamienia się w taki skwar, że z radością spędzilibyśmy cały dzień chodząc w samych strojach kąpielowych , zanurzając się w lodowatej wodzie, gdy tylko potrzebujemy odrobiny ulgi. Ale jeśli twoja polityka dotycząca ubioru do pracy nie obejmuje tego zakresu, zawsze możesz ustawić swoje letnie wakacje w najlepszych parkach wodnych, aby odpocząć od upałów.

Wizyta w parku wodnym to z pewnością jedna z najfajniejszych atrakcji podczas wakacji szkolnych, gwarantująca zabawę i chłód dzieciom lub nadmiernie energicznym dorosłym . Serwis TripAdvisor opublikował tegoroczną listę najlepszych parków wodnych w Europie na zjeżdżalnię z białymi kostkami (lub w naszym przypadku pływanie po leniwej rzece).

Laureatów nagrody wyłoniono za pomocą algorytmu, który uwzględniał ilość i jakość recenzji i ocen parków rozrywki i parków wodnych na całym świecie, zebranych w okresie 12 miesięcy.

Pierwsze miejsce zajmuje zawsze popularny Siam Park w Costa Adeje na Teneryfie, który został również uznany przez TripAdvisor za najlepszy park wodny na świecie.

Oto lista 5 najlepszych parków wodnych w Europie do zaplanowania wakacji w okolicy…

Siam Park – Adeje, Teneryfa

Uznany nie tylko za najlepszy w Europie, ale za najlepszy na świecie, ten kanaryjski park wodny nadal zachwyca wczasowiczów.

Otrzymujemy prowizję za produkty zakupione za pośrednictwem niektórych linków w tym artykule .

Ten park wodny o tematyce tajskiej ma zjeżdżalnie wyścigowe, bystrza, basen z falami i przerażająco brzmiącą Wieżę Mocy, która obejmuje praktycznie pionowy spadek o wysokości 28 metrów.

Recenzenci serwisu TripAdvisor ostrzegają, że Siam Park może być bardzo zatłoczony podczas wakacji szkolnych, dlatego zaleca się skorzystanie z szybkich karnetów, aby uniknąć długich kolejek.

Park wodny – Faliraki, Grecja

Jeśli chcesz odpocząć od leniuchowania na plaży jedząc souvlaki while holidaying in Rhodes, head to the Water Park on the east side of the island.With a rafting slide, kamikaze slide and a 147m 'giant' slide, among others, it’s a fun attraction on the Greek island.

Uwaga, podłoga bardzo się nagrzewa – zapakuj więc skarpetki lub kup je w sklepie z pamiątkami na miejscu

AcquaPark Odissea 2000 – Rossano, Włochy

W tym parku wodnym w południowych Włoszech znajduje się najdłuższa zjeżdżalnia w Europie, „wodna kolejka górska” oraz pokazy na żywo i animacje wyświetlane przez cały dzień.

„W parku są wspaniałe przejażdżki dla dużych dzieci wśród nas, a także wiele atrakcji dla dzieci!” mówi jedna z ostatnich recenzji.

Aqua Done – Tralee, Irlandia

Bez względu na pogodę Aqua Dome ma być tropikalnym światem wodnym z 90-metrową zjeżdżalnią, maszyną do fal i leniwą rzeką w krytym parku wodnym. Dzięki witalności SPA jest to zdecydowanie świetne miejsce dla dzieci i dorosłych.

Palatinus Strand – Budapeszt, Węgry

Położony na wyspie Magaret na Dunaju, ten park wodny to dobry sposób na ucieczkę od zgiełku miasta. Baseny termalne, maszyny do falowania i zjeżdżalnie to świetny sposób na poznanie słynnych łaźni termalnych i zapewnienie rozrywki dzieciom.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.